sobota, 5 maja 2018

W TROSCE O NASZĄ OJCZYZNĘ


Sobota, 5 maja 2018 r. W Chorzowskim Centrum Kultury spotkanie członków i sympatyków PiS z Panią Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwigą Wiśniewską. W spotkaniu uczestniczył Senator Leszek Piechota. Pani Poseł przypomniała główne cele, jakie stawiała partia PiS – aby Polska była bezpieczna i sprawiedliwa o wzroście gospodarczym przypomniała pani poseł.  Kształcenie edukacji branżowej. Dywersyfikacja energii, rozwój górnictwa poprawa warunków ekonomicznych zwłaszcza w rodzinach wielodzietnych 500+(Pieniądze znalazły się przez uszczelnienie podatku VAT, ukrócenie afer finansowych), pozwoliło to wzmocnić naszą gospodarkę.
Obecnie stawia się na czystość powietrza, termomodernizacja domów.
Należy postawić mocny akcent na polskie rodziny oraz ciągłość pokoleń. Proponuje się przyznanie 300 zł. dla uczącej się młodzieży, tak, aby mogła pozwolić na pójście do kina, teatru.  Przyznanie minimalnej emerytury dla matek, które urodziły czworo i więcej dzieci.
Wnioskuje się zmiany opłat ZUS – tak, że mała firma będzie płacić mały podatek ZUS. Wspieranie osób niepełnosprawnych. Pani Poseł przedstawiła, jakie żądania stawiali opiekunowie niepełnosprawnych i jakie propozycje odrzucili.
Podczas dyskusji przedstawiciel  opozycji przedstawił wiele zarzutów- m/in  sprawę książeczek mieszkaniowych. Pani poseł szczegółowo udzieliła odpowiedzi na wszystkie zarzuty.... Czarne marsze są dowodem na to, że jest demokracja – nikt ich nie goni, nie prześladuje. Wyszły kobiety na czarno ubrane, pokrzyczeli, że aborcja, zabicie dziecka jest ok., Ale nikt nie gonił ich, nie pałował. Te osoby nie obchodzi, że Polska jest krajem już niestarzejącym, ale wymierającym.  Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza