poniedziałek, 29 października 2018

WSZYSTKO MIEĆ MUSI SWOJE GRANICE
Poniedziałek, 29 października 2018 r. Wolność bez granic – jest swawolą, prowadzi do wypaczeń.
Smutna rzeczywistość...Więcej- to jest dramatyczna rzeczywistość.
Zastanawiam się ile zwolenników PO- N oraz ich satelitów, co się sprzymierzyli przeciw PIS odrzucili wszystkie wartości DEKALOGU, żyją w związkach partnerskich ( bardzo często bez żadnych przeszkód na legalne małżeństwo).  Homoseksualistom przyznać statut małżonków? Oni wszyscy mają pretensje do kościoła, do kleru. Będą atakować każdego, kto „odważy się” im zwrócić uwagę. 
Prawo i Sprawiedliwość im solą w oku, bo chce przywrócić wartości etyczne, moralne.
Złodziei nazywać Złodziejami a nie „kreatywni inaczej”. We Francji zamykają kościoły, islamiści stawiają nowe żądania. W Niemczech  niebezpiecznie wyjść wieczorem samemu na ulicę... Dzisiejsze wiadomości: -Brutalna zbrodnia w Rzymie. Imigranci zgwałcili i zamordowali nastolatkę w pobliżu stacji kolejowej Termini. Podobno mamy przyjąć pewną grupę uchodźców?
Jeszcze jeden drobiazg: -co z tą konstytucją? Wrzeszczą, krzyczą małe ludziki na cały świat. Pochodzę z Wileńszczyzny. Pomijam czas stalinizmu ale za Nikity Chruszczowa też nikt nie ważył się krytykować zmian w konstytucji. ...

Dziś po południu wypiłem bardzo dobrą kawę i pyszne lody w klubie muzycznym „Old Times” w Katowicach Osiedle Piotrowskie.
2018-10-29 20:50:45Piękno zawsze
Rodzi się w trudzie
Dojrzewa w ukryciu
Rozbłyśnie
Gwiazdą radości


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza