środa, 3 października 2018

POLSKA POTRZEBUJE NIEUSTANNEJ MODLITWY.

Tylko wtedy Dobro zwycięży.

Środa, 3 października 2018r. W związku ze zmianą planu lekcji  Msze św. w Hospicjum będą zawsze w środy. Dziś więc przyszedłem na poranną Euchrystię do Hospicjum. Potem przeszedłem ulicami Chorzowa Batorego. Kilka bardzo miłych spotkań z mieszkańcami dzielnicy. Wszystkie słupy (nie tylko latarnie)  obwieszone plakatami opcji obecnie rządzącej. Nie znalazłem chyba żadnego słupa wolnego.  Tylko gdzie niegdzie plakatami PIS albo innego ugrupowania. No cóż, kto ma pieniądze ten włada- kiebaskami kupuje. Pochołki robią to co im się każe. Walka trwa. Na co dzień miły ludek pokazał groźne kły i hieny ostre pazury.

Jak wielka nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości oraz kościoła można zobaczyć na stronie Fb  - Urodzeni w latach 50 –tych.

Po przeczytaniu wypowiedzi doszedłem do wniosku, że tam piszą byli komuchy. PIS im szczególnie przeszkadza. Kilka skopiowanych wypowiedzi 

Czy Związki Zawodowe oraz Kościół Katolicki powinni "zajmować się" POLITYKĄ?
Czy do tego są stworzeni?

Jan Mieńciuk Czy Kardynał Stefan Wyszyński uprawiał politykę?
Gdyby nie było kościoła Polski też by nie było.
To wiara naszych dziadków, naszych ojców dała moc przetrwania zaborów, rozbiorów. Kościół chcą niszczyć osoby typu Smardzowskiego.

Zbigniew Rogalski
Zbigniew RogalskiZbigniew i 60 innych użytkowników stale zachęcają swoimi postami do prowadzenia konkretnych rozmów. Jan Mieńciuk czy uczyłeś się historii Polski o tym jak przebiegała chrystianizacja??? Otóż to był proces trwający kilkaset lat gdzie w imię Boga mordowano ludzi, niszczono ich artefakty modlitewne, palono całe wsie pozostałych uległych przymuszano do nowej wiary, nowego Boga, nowych świętych. To proces wspomagany mieczem i ogniem z frazesami świętości na ustach, gwałty i wymuszenia. Moi i twoi przodkowie wiele pokoleń wstecz inaczej doświadczyli spotkania z Bogiem..... Nie było to tak piękne jak to dziś widać.

Jan Mieńciuk
Jan Mieńciuk Zbigniew Rogalski .... Znam też początki chrześcijaństwa. Rzucanie chrześcijan na pożarcie zwierzętom.
Znam też historię Starego Testamentu. Wzloty i upadki Izraelitów i ich przyczyny.To dzięki kościołowi nasza kultura europejska rozkwitła. Gardzisz Panie Rogalski kościołem. Przyjdą islamiści – będziesz czynił to co każą albo skrócą ... tylko o główkę.

Jan Mieńciuk Troska o dobro człowieka, jego bezpieczeństwo i moralność to też jest polityką. Tylko  zdrowy duch zachowa w zdrowiu organizm cały.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza