czwartek, 12 kwietnia 2018

TAK NIE WIELE, ABY RADOŚĆ BYŁA PEŁNĄ


 Czwartek, 12 kwietnia 2018 r. Przyniosłem Panu Henrykowi do Hospicjum ostatni nr 4 Hajduczanina z którym wydrukowany artykułem o Mszy św., którą zamówił w intencji wolontariuszy w Niedzielę Wielkiego Postu( 18 marca 2018r.) . Tak bardzo ucieszył się, że jego intencja została dostrzeżona i doceniona. Dodatkowo przywiozłem z Krakowa Łagiewnik książeczkę z rozważaniami różańcowymi. Na twarzy Pana Henryka tyle pogody, radości. Wydaje się, że jest zdrowszy. A przecież to tak nie wiele.  
Wieczór w Muzeum Archidiecezjalnym w Katowicach- Galeria Sztuki Współczesnej „Fra Angeloco” – wernisaż pt. Z NATURY RZECZY –malarstwa  Katarzyny Makieła-Organisty- laureatki wielu nagród i wyróżnień.
Dzieła artystki to martwe natury, uchwycone w niewielkich rozmiarów. Przedstawiają drobne rzeczy, obok których niejednokrotnie przechodzimy nie zauważając uwagi a które bardzo dużo mówią o  naszym życiu, o nas.
Wystawę można zwiedzać do 19 maja 2018. Muzeum czynne: wtorek-piątek 14,00-18,00, w sobotę  11,00-15,00. Wejście od ul. Wita Stwosza 16


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz