środa, 7 lutego 2018

JAJECZNICA NA MAŚLE JEST SMACZNA I ZDROWA
Środa, 7 lutego 2018r.
Już drugi walczę z grypą (chyba?). Jakże to trudne nieustanne leżenie w łóżku. Więc co pewien czas siadam owinięty w szlafrok przed komputer by zobaczyć, co nowego w świecie szerokim-dalekim. Telewizora nie mam, więc tylko przez internet nowinki czytam.
Zastanawiające jest masowość przekazywanych informacji negatywnych. Praktycznie wszystkie informacje mówią o zagrożeniu, o wydarzeniach nieszczęść, dramatach. Pozytywnych zdarzeń prawie nie ma. Wynika z tego, że żyjemy w świecie katastroficznym.
A więc cudem jest, że w ogóle żyjemy.   Dziś przeczytałem, że płatki owsiane z mlekiem, które bardzo lubię na śniadanie, są szkodliwe.  Hm, kiedyś naukowcy udowodniali, że masło jest szkodliwe... Chciałbym przeczytać więcej pozytywnych rzeczy..., że jajecznica na maśle jest smaczna i zdrowa.
Na razie muszę szybko się wykurować, bo w piątek chciałbym pojechać do Częstochowy na ogólnopolską konferencję wolontariuszy posługujących w hospicjach.

Moim zdaniem w mediach piszą i mówią to, co ludzie chcą słuchać, czytać. Nadawcy programów zainteresowani jak największą oglądalnością. 
Kiedy jednak widzę albo odczuwam wielkie zagrożenie uciekam się do Matki Bożej.
Nigdy mnie nie zawiodła. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza