środa, 28 lutego 2018

DZIEŃ SKUPIENIA

Środa, 28 lutego 2018 r. Kolejny dzień mroźny, wieczór też mrozi. Może to i dobrze. Tylko trzeba ciepło się ubierać. Podobno jednak mrozy niedługo się skończą i znowu będą temperatury dodatnie, znowu za wysokie jak na tę porę roku.
Tadek zaprezentował artystycznie zrobione zdjęcia stacji Drogi Krzyżowej. Przygotowujemy do wizualnej prezentacji scen Drogi Krzyżowej podczas Wielkopostnego Dnia Skupienia w piątek 16 marca br. w Centrum Afirmacji Życia  - Hospicjum. Obiecał jeszcze dorobić trochę innych zdjęć drogi krzyżowej.

Michaś przesłał mi zaproszenie do udziału w audiowizualnej prelekcji:

Związek Górnośląski –Koła: " Królewska Huta", "Klimzowiec" oraz "Wielkie Hajduki" Zapraszają do Chorzowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Klub "Pokolenie" przy ul. Młodzieżowej w Chorzowie w dniu 14.03.2018 (środa)o godz. 18.30 na prelekcję Przemysława Fabijańskiego p.t. "Polskie dzieci indyjskiego maharadży". Prelekcja będzie połączona z audiowizualną prezentacją scen z życia  w Idii.
Pięknie! Szkoda jedna, że nie będę mógł być. W tym dniu w MDK BATORY spotkanie otwarte  „Pola Nadziei” . Dwa dni później będzie


Wielkopostny DZIEŃ SKUPIENIA

Piątek 16.03.2018r początek godz. 15.30
do sali audiowizualnej Hospicjum

W programie:
- adoracja Najświętszego Sakramentu
- Droga Krzyżowa
- w Kaplicy możliwość skorzystania
z sakramentu pokuty
- Konferencja
- Eucharystia
 Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników 
i wolontariuszy Hospicjum 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza