piątek, 17 lutego 2017

DLA NASZEJ OJCZYZNY


Najskuteczniejsza broń na nieprzyjaciół
modlitwa, życzenie pokoju
złe zamiary, knowania, agresja
obrócą się przeciw złożyczącym

Andrzej Duda został wybrany na Prezydenta Rzeczypospolitej w Święto Zesłania Ducha Świętego.  Dla jednych to zbieg okoliczności, ale dla innych, którzy wiarę w Moc Ducha Świętego traktują poważnie- jest wyraźnym znakiem. Pamiętamy, jak przed wyborami we wszystkich kościołach modlono się o Dar rozeznania dla narodu polskiego na czas wyborów. Efekt był taki -Bóg modlitwy wysłuchał. Elekt Andrzej w poniedziałek – Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła przybył na Jasną Górę, aby złożyć hołd Matce wszystkich Polaków, aby prosić o opiekę i pomoc. W krótkim czasie okazało się jak bardzo  niezbędna jest opieka Matki Bożej.
Dzięki znaczącej przewadze Prawa i Sprawiedliwości w wyborach powstała możliwość naprawy wszystkiego, co poprzedni rząd skutecznie niszczył.  Pozytywne skutki zmian są  już odczuwalne. W roku 2016 znacznie zwiększyła się liczba urodzin, znacząco zmniejszyła się „ucieczka” młodych ludzi do pracy na Zachód.
Nieustanny „jazgot” PO-NOwoczesnej już nie tylko na cały kraj, ale i Europę i Brukselę, – jakie to dramaty wyrządza obecna władza – zwłaszcza byłym prominentom SB. 
Ponieważ nie pomogły protesty KOD-u /niektórzy tłumaczą: Komitet Obrony Diabła/ zaczęły się mnożyć wypadki, kolizje z udziałem najwyższych władz państwa – Prezydenta, Premier.  Jeszcze chyba nie było w historii Polski, aby w tak krótkim czasie wydarzyło się tyle wypadków.
Według Po i Nowoczesnej winę zawsze ponoszą rządzący PIS.
Tylko dzięki Opatrzności Bożej – opiece Matki Bożej Prezydent Andrzej Duda, Premier Beata Szydło wyszli z wypadków bez większych uszkodzeń.  Niewątpliwie jest to owoc  cichej modlitwy wielu osób, którzy w swoich mieszkaniach, w swoich celach modlą się w intencji sprawujących władzę.
Wiele osób podczas rozmów o sytuacji w Polsce zwraca uwagę, że należałoby we wszystkich miejscowościach na nowo zainicjować comiesięczną Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny. - a nie tylko w wybranych świątyniach na okoliczność tragedii smoleńskiej.
Sądzę, że jest to konieczne. Ale inicjatorami organizowania takich Mszy św. winni być mieszkańcy danej miejscowości, dzielnicy. To chrześcijanie, którym zależy, aby Polska była katolicką, wierną Bogu powinni się zorganizować wspólnie, zamówić Mszę świętą w intencji Ojczyzny. 
Jestem przekonany, że owoce modlitwy eucharystycznej będziemy mogli zobaczyć w niedługim czasie.

Nie będziesz przeklinał., nie będziesz złorzeczył
Będziesz się modlił z swoich nieprzyjaciół
Boże Prawo postawisz na pierwsze miejsce
Twoim skarbem Ojczyzna.
Jan Mieńciuk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz