sobota, 11 maja 2019

MYŚLĄC OJCZYZNASobota, 11 maja 2019 r. Pamiętamy jak na scenie artysta potargał Pismo Święte, była profanacja krzyża w Warszawskiej Zachęcie oraz szereg innych.
 Nie pomogły protesty, sądy uznały, że to są akty artystyczne.
Promotorzy ideologii Gendera,  LGBT uznają katolików za  fanatyków.
Obecnie nowe profanacje – Matki Bożej. A przecież to właśnie Ona mocniała wiarę polskiego narodu w trudnych czasach komunizmu. 
Podoba mi się wypowiedź Pawła Kukiza. Przytaczam, więc w całości:
Paweł Kukiz: "Pamiętaj, Panie Biedroń, że nasi Przodkowie ginąc w walce o Ojczyznę, ściskali w dłoniach święte dla Nich medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej, krzyżyki, różańce....Kapitał polityczny to zbijasz Ty i Twój żonomąż, Panie Biedroń – na wrzaskliwych pedaliadach, agresywnym ateizmie, neobolszewickim »liberalizmie«.... Dla mnie może Pan chodzić z ping-pongiem w ustach i wyćwiekowanej obroży z tabunem podobnych Panu kolegów- Pańska sprawa i nic mi do tego. Ale wara od mojej wiary. Wara od symboli, które dla mnie są ważne".
  Opozycja wiele mówi o rzekomej pedofilii księży pomijając fakt, że to jest najmniejszy promil wśród wszystkich grup społecznych... Ciekawe jak by wyglądało gdyby tak oczerniono któregoś z immanów muzułmańskich? Sądzę, że szybko by ich uciszyli....
Sądzę, że tu żadne logiczne tłumaczenia nie pomogą.  Zresztą opozycję, KE żadne argumenty nie przemówią. Jedyną mocą jest modlitwa. Zawierzenie naszej Ojczyzny Bogu, Jego Opatrzności. Trzeba nam pamiętać, że na prezydenta został wybrany Andrzej Duda – to dzięki jego sprytowi bądź popularności, ale dzięki żarliwej modlitwie. Pan Andrzej, – jako Elekt pierwszą podróż odbył na Jasną Górę, aby zawierzyć wszystko Królowej Polski.
Jeżeli teraz wygra Prawo i Sprawiedliwość to będzie tylko Dar i Łaska Opatrzności Bożej.

Panno święta, co Jasnej bronisz Częstochowy
I w Ostrej świecisz Bramie...” (A. Mickiewicz)

Ty Jesteś
Królową Narodów
Jesteś Matką
Miłujących pokój
Szukających prawdy.
Boża Rodzicielko
Módl się za nami.

myśląc Ojczyzna
Myślę o świętym
Janie Pawle  DrugimBrak komentarzy:

Prześlij komentarz