wtorek, 13 listopada 2018

GDY BÓG JEST NA PIERWSZYM MIEJSCUWtorek, 13 listopada 2018 r. Przebrzmiały najpiękniejsze fanfary 100-lezia NIEPODLEGŁEJ.
Wdzięczność polskiego narodu za tak wspaniałą organizację. Zadbano o każdy, najmniejszy szczegół aby uroczystości nic nie zakłóciło. Prezydent na koniec dnia wszystkim dziękował.  Ale to cały naród dziękować powinien Prezydentowi za pokierowanie służbami, za przewidzenie i zapobieżenie wszystkim podstępom i  atakom sił wrogich. Było ich wiele.
Tym czasem gdy czytam  portalach, że oto kraje  zachodu niezadowolone, bowiem  nie było burd ani ekscesów, nawet za mało rac  się paliło. Nie mogą tego darować lewacy.

Marksiści zaniepokojeni polskim Marszem! A gdzie gwałty, podpalenia i bójki?! Solą w oku jest polska tożsamość, wiecznie żywa i na nowo odradzająca się oraz hasło: „Bóg, Honor, Ojczyzna” Taka tożsamość stoi „Im” na drodze w ostatecznym zniszczeniu narodowości wszystkich państwa europejskich oraz ostatecznym przejęciu kontroli nad milionami Europejczyków. Nie są samotni w tej walce, pomagają im polscy politycy totalnej opozycji. To nie Świat się dziwi co się wydarzyło w Polsce 11.11. 2018r. , to UE jest zniesmaczona tymi spokojnymi wydarzeniami.

"Najbardziej ekstremalna i nacjonalistyczna Europa"
"Europa będzie biała. Polscy przywódcy aprobują wielki, skrajnie prawicowy marsz w Warszawie" - takim hasłem przytoczonym w tytule polskie święto niepodległości nagłośniło z kolei "Russia Today", medium zależne od Kremla.

Ale to, że tak pięknie przeżył to święto każdy Polak zawdzięczamy modlitwie bardzo wielu ludzi dobrej woli
GDY BÓG JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU - WSZYSTKO JEST NA MIEJSCU SWOIM


MODLITWA ZA NIEPODLEGŁĄ

Ojczyznę Polską
pobłogosław Panie
Krew i trud pokoleń
Wysiłek całego narodu.

Dzięki Twojej Opatrzności Boże
Odrodziła się
Niepodległa Wolna Polska
Synowie Tej Ziemi
Potu i krwi nie szczędzili

Wszystko Naszej Ojczyźnie

Niech zstąpi Duch Twój
Odnowi Oblicze Tej Ziemi
Tej Ziemi
wołał Ojciec Święty
Jan Paweł II

Niech Nasza Ojczyzna
Wolna Niepodległa
Zawsze będzie Bogu wierna

Święty Janie Pawle
Wstawiaj się za nami
Będziemy przy Chrystusie
Zawsze wiernie trwali.
            Poniedziałek, 12 listopada 2018r. 14:15


Jan Mieńciuk

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza