środa, 9 września 2015

TSUNAMIFala uchodźców szturmująca Europę staje się podobna do tsunami. Przerażające obrazy pokazywane w mediach wstrząsają każdego człowieka.  Jestem chrześcijaninem, katolikiem. Ewangelia wg św Mateusza 25  40 - A Król im odpowie: "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili".
Zastanawiające jest jednak tak nagła fala uchodźców. Czy na pewno wszyscy to są uchodźcy? A może to  przebrani, umalowani muzułmanie –dżihadyści? W Warszawie meczet wybudowany. Tymczasem w Syrii kościoły  są wysadzane, chrześcijanie mordowani.
W Lożach Wysokich Urzędów debaty o tolerancji...

 Hetman Sobieski 12 września 1683 pokonał Imperium Osmańskie.  Ale trzeba było zjednoczyć  siły Europy, Chrystusa postawić na pierwsze miejsc.

W 1571 r. pod Lepanto rozegrała się bitwa morska, która miała zadecydować o losach ówczesnego świata. Wbrew wszelkim ludzkim przesłankom zakończyła się zwycięstwem nielicznych wojsk chrześcijańskich. A może należałoby spojrzeć na tę bitwę inaczej i powiedzieć, że jej wynik był zgodny z logiką Bożą, zwyciężyła bowiem wielka chrześcijańska armia: wojsko różańcowe.
Cud pod Lepanto jest wspaniałym przykładem tego, że cuda nie spadają z nieba same. Są owocem współdziałania człowieka z Bogiem.

W Lożach Wysokich Urzędów nieustannie trwają debaty...
Falę uchodźców stanowią głównie młodzi ludzie i dzieci. Ojcowie tych młodych ludzi zostali w domu, czekają na śmierć albo już wymordowani?.. Synowie zamiast bronić, zatroszczyć się o rodziców idą do Europy.... Państwo islamskie bez oporu, bez walki zdobywa nowe tereny. Jeszcze rok albo kilka miesięcy a we wszystkich państwach  Europy zaczną dziać się sceny dantejskie.

Wypowiedź  Pana Gowina:
- Nie uświadamiamy sobie jeszcze skali tego kataklizmu - mówi o problemie uchodźców w Europie były minister sprawiedliwości Jarosław Gowin.
- Polityka państw unijnych jest katastrofalnie błędna - przyjmowanie kolejnych fal nie tylko uchodźców, ale tak naprawdę imigrantów ekonomicznych, zapewnianie im "luksusowych" dla nich warunków, to zapraszanie kolejnych wielomilionowych rzesz do szturmowania bram Europy. - Problem trzeba rozwiązywać u źródeł, a to może zrobić tylko wojsko - dodaje.

Znamy historię  Europy. Czy jednak  współczesny europejczyk zapatrzony w ekran telewizora potrafi korzystać z wiedzy historycznej?

Do tej pory Islam kilka razy próbował zdobyć Europę siłą ale to im się nie udało. 
Tym razem może być inaczej.

A może ci panowie Lóż Wysokich już są kupieni, zmuszeni aby mówić to co im każą?
Kto im każe?...

....A to jest bardzo zdumiewające. W Onecie czytam:
Arabia Saudyjska nie przyjmuje na swoje terytorium uchodźców z Syrii. Proponuje jednak pewne rozwiązanie dla Europejczyków. Dajcie azyl imigrantom, a my wybudujemy u was meczety...
Jak podaje The Huffington Post, Saudowie zadeklarowali, że w ramach pomocy uchodźcom są gotowi zapłacić za budowę meczetów w Europie. Dokładniej, szejkowie zaoferowali Niemcom, że mogą sfinansować budowę 200 meczetów na terenie ich kraju, jeżeli ci przyjmą uchodźców z Syrii.

No cóż... Panowie Lóż Wysokich nie chcieli Europy Chrześcijańskiej. Będą mieli Europę muzułmańską.1 komentarz: