poniedziałek, 20 sierpnia 2018

POWIERZYĆ WSZYSTKO MATCE BOŻEJ PIEKARSKIEJ


Poniedziałek, 20 sierpnia 2018r. 20:24. Wieczorem zwykle przeglądam wiadomości na stronach internetowych oraz strony FB. Te ostatnie są co raz bardziej agresywne zwłaszcza byłych prominentów  PO... No cóż, za PO/ komuchom dobrze szło (znowu mi się zrymowało). Polska zaś była tylko państwem teoretycznym. Trzeba było wszystkich przepraszać, pochylać głowę i kolano. Ja też to czynię ale klękam tylko przed Przenajświętszym Sakramentem. Na stronach  społecznościowych coraz częściej  pokazują się przedstawiciele KOD-u. Trzymają w ręku krzyż z nałożoną  bluzą z napisem konstytucja. Przecież te same osoby promują czarne protesty,  na ogół nie mają nic wspólnego do kościoła, są zwolennikami profanacji krzyża w warszawskiej Zachęcie. Zwolennicy aborcji. Nie długo będą zwolennikami eutanazji.
Teraz z krzyżem i czarną koszulą bronią wolności. Na nowo profanują Święty Krzyż.
Coraz więcej wulgaryzmów i przekleństw. Jest to niebezpieczne... Ci co dziś klątwy miotają  mogą przejść do działań.... Chciałbym aby to było tylko moja wyolbrzymiona wyobraźnia.

Jakkolwiek by nie było należy pamiętać, że Prezydent Andrzej Duda wygrał wybory nie tylko dzięki swoim wyjątkowym zdolnościom ale spontanicznej modlitwie rzesz Polaków i ich poparciu. Tak samo i obecnie trzeba nam zawierzyć wszystko Bogu. Tu, na Śląsku w szczególny sposób powierzyć się w opiekę Matce Bożej Piekarskiej Śląskiej gospodyni. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza