niedziela, 6 marca 2016

KOMUŚ zależy...... OBALIĆ RZĄD


Krystyna Pirożek
Wczoraj o 11:10W polityce, NIE MA ZBIEGÓW OKOLICZNOŚCI chyba, że są bardzo dobrze wyreżyserowane..
 Samochód z kamerą i dwa samochody, zajmujące dwa pasy, na czołówkę. Jasne przypadek ?…Czy wybuchającej oponie może towarzyszyć błysk, jak widać na filmie?
 Panie Prezydencie, nie chcę być złym prorokiem, ale to nie był przypadek…TO BYŁ ZAMACH... Opony w prezydenckiej limuzynie, są specjalnie zbrojone i niema takiej opcji, żeby sobie sama z siebie wystrzeliła.
 Opona wystrzeliła i rozleciała się na strzępy !!!. Jeszcze tylna, co jest dużo groźniejsze, przy większej prędkości.... Ciekawe ? Tupolew, też się rozleciał w szczątki, co było nielogiczne.
 Opony w takich samochodach nie pękają same !
 Bardzo KOMUŚ zależy...... OBALIĆ RZĄD i by namieszać przed szczytem !
 Jak widać, znowu zamierzają nam wyeliminować, Prezydenta …
 Wymienić wszystkich ludzi służb, w otoczeniu prezydenta …
 Istnieje duże prawdopodobieństwo, że NAGRYWAŁ JEDEN ZE SPRAWCÓW.
 Przesłuchać tego OPERATORA-AMATORA ..
 Destabilizacja Polski, leży w interesie Moskwy, tak jak i destabilizacja sytuacji w Europie. Stąd imigranci na zachodzie a KODy w Polsce.
 Prezydent Duda, da nam bazy NATO i tu bym szukała ewentualnych nie jasności. I to z różnych stron, nie tylko rosyjskiej, choc to pasuje do Rosjan. Niestety polskie slużby specjalne, aby były szanowane na swiecie, muszą być zdolne do takich samych czynów odwetowych....
 Ale jeśli potencjalna ofiara jest tylko duża i nie ma kłów, to agresor spróbuje, bo może wyjdzie...Polacy są za mało agresywni... Niestety. Jeśli Smoleńsk się udał, to niby czemu nie próbować ponownie?
 Reasumując. Ochrona nie wystarczy. Groźba odwetu, daje bezpieczeństwo. To jest prawda uniwersalna w swiecie przyrody, którego człowiek jest częścią.

 Jeżeli teraz PIS, nie uderzy w ramach prawa, a ma niejedno na nich,to źle to widzę...Wymieńcie ludzi z BOR!!!
 Podwoić ochronę i kontrwywiad!
 Była to ewidentna próba zamachu!
 SCHETYNA dwa dni temu ogłosił, że PO będzie OPOZYCJĄ TOTALNĄ! Z powyższego “incydenetu” wynika,że SCHETYNA OGŁOSIŁ WOJNĘ TOTALNĄ przeciwko Rządowi i Prezydnetowi a właściwie przeciwko nam, naszym rodzinom i naszym dzieciom!

 Mamy wzmożone wściekłe ataki i nasycone nienawiścią akty agresji wobec rządu, a dzisiaj dodatkowo przeciwko Pani Minister Anders. Rząd już w tej chwili, powinien wezwać do nadzwyczajnego posiedzenia odpowiednich służb!!!
 Ta seria zdarzeń, to nie przypadek! TO DYWERSJA wobec naszych władz i wobec nas!
 Działać i to natychmiast!
 Niech nas Bóg broni przed lekceważeniem niebezpieczeństwa!
 NIE STAĆ NAS NA DRUGI SMOLEŃSK!!!!!!!!!!
 Planują- DEMOKRATYCZNY ZAMACH STANU po Smoleńsku(!!!)....coby obronić "demokrację" i ciągłość dopływu kradzionej -nam forsy na ICH konta!!!
 Bóg ma czuwanie nad Naszym Prezydentem, ale też uważam, że powinno to być wnikliwie i szybko zbadane.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza